Wczytuję dane...
Model: 0491
Data przydatności: 02/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Palombini Gold 1 kg. Mieszanka o intensywnym i niepowtarzalnym smaku. Odpowiednia dla najbardziej wymagających gustów i osób poszukujących nowych smaków.

Palombini Gold to kawa z rzymskiej palarni, która idealnie pasuje do cappuccino. Zamień swój dom w prawdziwą włoską kawiarnię!

Przedstawione zdjęcie opakowanie może nieznacznie różnić się od jego rzeczywistego wyglądu.

Skład: 40% Arabica, 60% Robusta 

Data przydatności do spożycia: 02/2021

O Palombini.

Firma Palombini to spółka rodzinna, zjednoczona pasją do kawy. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz inwestycji w badania i technologie Palombini buduje stopniowo sukces swojej marki.

Historia Palombini sięga lat 40. XX wieku. Firma jest dziełem Giovanni Palombini, wielkiego znawcy palenia kawy. Dzięki swojej miłości do kawy i bogatemu doświadczeniu Giovanni podbił serca najbardziej wymagających konsumentów z Rzymu, w tym, papieża Pawła VI, o czym palarnia zawsze z dumą wspomina.

Syn Giovanniego, Aldo Palombini odziedziczył tę samą pasję do kawy, kierując z sukcesem rodzinnym przemysłem, zwracając szczególną uwagę na stały nadzór kolejnych etapów produkcji i rozszerzając sprzedaż swojej kawy na Europę, Amerykę Północną i Azję.
Kawa Palombini na Kawa365.pl


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...