Wczytuję dane...
Model: 0226
Data przydatności: 09/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Palombini Roma 1 kg to kawa składająca się ze starannie wyselekcjonowanej Arabici (100%). Idealna do espresso czy cappuccino. Ziarna kawy pochodzą z Ameryki Południowej, natomiast palarnia oczywiście znajduje się w Rzymie. Kawa przeznaczona jest dla koneserów napoju, można określić ją jako łagodną w smaku i o intensywnym aromacie. Palarnia Palombini jest uznawana za najlepszą w Rzymie, a sama firma jest oficjalnym dostawcą kawy do Watykanu - jej jakość jest po prostu najwyższa.

  • Skład: 100% Arabica

  • Smak: delikatny, średni

  •  Zawartość kofeiny: mała

  • Data przydatności do spożycia: 09/2021

Kawa Palombini na Kawa365.pl

O Palombini

Firma Palombini to spółka rodzinna, zjednoczona pasją do kawy. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz inwestycji w badania i technologie Palombini buduje stopniowo sukces swojej marki.

Historia Palombini sięga lat 40. XX wieku. Firma jest dziełem Giovanni Palombini, wielkiego znawcy palenia kawy. Dzięki swojej miłości do kawy i bogatemu doświadczeniu Giovanni podbił serca najbardziej wymagających konsumentów z Rzymu, w tym, papieża Pawła VI, o czym palarnia zawsze z dumą wspomina.

Syn Giovanniego, Aldo Palombini odziedziczył tę samą pasję do kawy, kierując z sukcesem rodzinnym przemysłem, zwracając szczególną uwagę na stały nadzór kolejnych etapów produkcji i rozszerzając sprzedaż swojej kawy na Europę, Amerykę Północną i Azję.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...