Wczytuję dane...
Model: 0095
Data przydatności: 12/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Mieszanka Arabiki i Robusty. Gęsta i aromatyczna, z dużą cremą i większą zawartością kofeiny. Kawa Palobini Super Crema charakteryzuje się intensywnym, wyrazistym smakiem. Marka Palombini jest szalenie popularna w Rzymie, a sama firma jest oficjalnym dostawcą kawy do Watykanu, co wiele mówi o jej jakości.

  • Skład: 30% Arabica, 70% Robusty

  • Zawartość kofeiny: duża

  • Data przydatności do spożycia: 12/2020.

Zdjęcie opakowania może nieznacznie różnić się od jego rzeczywistego wyglądu.

Kawa Palombini na Kawa365.pl

O Palombini

Firma Palombini to spółka rodzinna, zjednoczona pasją do kawy. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz inwestycji w badania i technologie Palombini buduje stopniowo sukces swojej marki.

Historia Palombini sięga lat 40. XX wieku. Firma jest dziełem Giovanni Palombini, wielkiego znawcy palenia kawy. Dzięki swojej miłości do kawy i bogatemu doświadczeniu Giovanni podbił serca najbardziej wymagających konsumentów z Rzymu, w tym, papieża Pawła VI, o czym palarnia zawsze z dumą wspomina.

Syn Giovanniego, Aldo Palombini odziedziczył tę samą pasję do kawy, kierując z sukcesem rodzinnym przemysłem, zwracając szczególną uwagę na stały nadzór kolejnych etapów produkcji i rozszerzając sprzedaż swojej kawy na Europę, Amerykę Północną i Azję.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...