Model: 0832
Data przydatności: 02/2019
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kawa ziarnista bezkofeinowa Tchibo Sana 100% Arabica 500 g. Wypalana w Niemczech i przeznaczona na rynek niemiecki! 100% ziaren Arabiki z najlepszych upraw. Produkt dla znawców i miłośników kawy, którzy lubią pić kawę bez kofeiny. Kawa delikatna, prawie całkowicie wolna od substancji gorzkich. Poczuj wyjątkową przyjemność dzięki Tchibo Sana!

  • Typ: Kawa ziarnista
  • Skład: 100% Arabica
  • Waga: 500 g

Data przydatności do spożycia powyżej

O firmie Tchibo GmbH.

Kawa Tchibo w Sklepie Kawa365.pl

Założone w 1949 roku przez Carla Tchilling-Hiryan'a i Maxa Herz'a, Tchibo GmbH, z siedzibą w Hamburgu w Niemczech, jest jedną z największych międzynarodowych korporacji z sektora kawy. Firma zatrudniała w 2014 roku około 12 500 osób na całym świecie, w tym ok. 8 500 w samych Niemczech, a obroty firmy za rok 2014 wynosiły 3,4 mld Euro.

Tchibo oferuje głównie samą kawę i sprzęt służący do jej przygotowywania, ale także inne produkty powszechnego użytku, jak elektronikę i odzież. Firma prowadzi kawiarnie w centrach miast i własne sklepy detaliczne - obecnie jest to ponad 1000 punktów w samych Niemczech. Kawa pod marką Tchibo sprzedawana jest także w Stanach Zjednoczonych, Czechach, Słowacji, Rumunii, Turcji, Syrii, Izraelu, Jordanii, Rosji, Polsce, na Węgrzech i Ukrainie.

W sklepie Kawa365.pl nasi Klienci znajdą kawy Tchibo wyprodukowane w Niemczech i przeznaczone na niemiecki rynek. Kawy te są bardzo cenione przez niemieckich odbiorców, a i wśród Polaków poszerza się grono ich miłośników.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...