Wczytuję dane...
Model: 0111.0003,0004
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Zestaw Vergnano

Zestaw 3 jedno-kilogramowych kaw ziarnistych:

  1. Kawa ziarnista Vergnano Antica Bottega 1kg 08/2020 r.
  2. Kawa ziarnista Caffe Vergnano Espresso 1kg 09/2020 r.
  3. Kawa ziarnista Vergnano Gran Aroma 1kg 08/2020 r.

Zestaw ten pozwoli każdemu z Państwa zapoznać się z popularną kawą Vergnano. Kawa ta charakteryzuje się starannie dobranymi mieszankami Arabici i Robusty lub samej Arabiki zapewniającej unikalny aromat oraz niepowtarzalny smak.
Towar przeznaczony na rynki zachodnie - sprowadzany bezpośrednio ze słonecznej Italii. Gwarancja najwyższej jakości.

O firmie Vergnano

Vergnano w Sklepie Kawa365.plCaffe Vergnano to firma z długą historią i prestiżową tradycją. Powstała w 1882 roku. Firma rozpoczęła działalność jako mały sklep spożywczy w Chieri, niewielkim miasteczku u podnóża gór w okolicach Turynu. Została założona przez dziadka obecnych właścicieli firmy, Domenico Vergnano.

Już wkrótce dla rodziny Vergnano jasnym stało się jej prawdziwe powołanie. W przeciągu kilku lat mały sklep przerodził się w palarnię, której nieobce stały się największe sekrety palenia kawy. Firma rosła w zdumiewającym tempie. Pierwsze trzy włoskie sklepy palarni zostały otwarte w Turynie, Alba i Chieri. Prawdziwym skokiem naprzód stał się rok 1930. Tego roku, w wyniku odważnej decyzji zakupiono fabrykę kawy w Kenii.

Dziś firma może patrzeć w przyszłość z ufnością. Posiada fabrykę mieszczącą się na 13500 metrach kwadratowych, z 14 automatycznymi liniami produkcyjnymi. W roku 2008 Firma stała się siódmym co do wielkości włoskim dystrybutorem w sektorze HORECA, obecnym w 19 regionach, z liczbą ponad 4000 klientów i ponad 40 oddziałami w 13 krajach na całym świecie. Firma eksportuje z powodzeniem do ponad 60 krajów na całym świecie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...