Wczytuję dane...
Model: 0901
Data przydatności: 04/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Vergnano Espresso Ricco 700 Settecento. Najwyższej jakości mieszanka, przygotowana tak, aby zadowolić najbardziej wymagających koneserów kawy. 70% kaw Arabica z najlepszych brazylijskich plantacji, uzupełnionych o 30% Robusty o intensywnym smaku. Kremowy, mocny smak z nutą owocową. Kawa palona powoli, zapewniająca zrównoważoną i długotrwałą przyjemność. Z delikatną kremą.

Linia Cento dostępna była wcześniej wyłącznie w restauracjach i kawiarniach. Teraz może zagościć także w Twoim domu!

Skład: 70% Arabica, 30% Robusta
Opakowanie: 1 kg
Data przydatności do spożycia: 04/2020.

O firmie Vergnano.

Vergnano w Sklepie Kawa365.pl


Caffe Vergnano to firma z długą historią i prestiżową tradycją. Powstała w 1882 roku. Firma rozpoczęła działalność jako mały sklep spożywczy w Chieri, niewielkim miasteczku u podnóża gór w okolicach Turynu. Została założona przez dziadka obecnych właścicieli firmy, Domenico Vergnano.

Już wkrótce dla rodziny Vergnano jasnym stało się jej prawdziwe powołanie. W przeciągu kilku lat mały sklep przerodził się w palarnię, której nieobce stały się największe sekrety palenia kawy. Firma rosła w zdumiewającym tempie. Pierwsze trzy włoskie sklepy palarni zostały otwarte w Turynie, Alba i Chieri. Prawdziwym skokiem naprzód stał się rok 1930. Tego roku, w wyniku odważnej decyzji zakupiono fabrykę kawy w Kenii.

Dziś firma może patrzeć w przyszłość z ufnością. Posiada fabrykę mieszczącą się na 13500 metrach kwadratowych, z 14 automatycznymi liniami produkcyjnymi. W roku 2008 Firma stała się siódmym co do wielkości włoskim dystrybutorem w sektorze HORECA, obecnym w 19 regionach, z liczbą ponad 4000 klientów i ponad 40 oddziałami w 13 krajach na całym świecie. Firma eksportuje z powodzeniem do ponad 60 krajów na całym świecie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...