Model: 0243
Data przydatności: 10/2019
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kawa mielona Kimbo Classico Dolce e  aromatico  250 g , dzięki zawartości Arabiki, to wyrafinowana kawa o doskonałym połączeniu słodyczy i łagodności.
Kawa idealna do kawiarek i ekspresów przelewowych, ale można ją stosować przy innych sposobach parzenia.

Typ: Kawa mielona
Skład: 70% Arabica, 30% Robusta
Termin do spożycia powyżej

Posiada certyfikat jakości ISO 9001.

Historia firmy Cafe' do Brasil.

Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.

W latach 60. firma wprowadzila do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.

Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jesli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...