Wczytuję dane...
Model: 0367
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Filiżanka espresso 60 ml do kawy Kimbo, dedykowana do wszystkich mieszanek Kimbo dostępnych w naszym sklepie: Kimbo Extra Cream, Top Flavour, Classico, Unique, Premium, Superior, Extreme, Bio Organic, Prestige, Espresso Napoletano, Aroma Gold, Intenso, Dolce Aromatico, Macinato Fresco. Wypróbuj swoją ulubioną kawę Kimbo w dedykowanej filiżance! Filiżanka w zestawie ze spodkiem, jak na zdjęciu. Zestaw nie obejmuje widocznej na zdjęciu łyżeczki.

Historia firmy Cafe' do Brasil.

Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.

W latach 60. firma wprowadziła do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.

Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jeśli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...