Wczytuję dane...
Model: 0976
Data przydatności: 04/2020
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Lavazza Qualita Rossa w saszetkach ESE to kawa o wyjątkowo łagodnym zapachu i niepowtarzalnym smaku. Odpowiednio dobrane proporcje brazylijskiej Arabiki i afrykańskiej Robusty nadają tej kawie charakteru.

Kawy Lavazza w Sklepie Kawa365.pl

Skład: Arabica i Robusta
Stopień palenia: średni
Zawartość kofeiny: wysoka
Opakowanie: 18 saszetek ESE
Data przydatności do spożyCIA 05/2020RO firmie Lavazza.


Firmę założył w 1895 roku w Turynie Luigi Lavazza, początkowo otwierając mały sklep spożywczy na Via San Tommaso 10. Dziś działalnością firmy zarządza trzecie i czwarte pokolenie rodziny Lavazza.
Lavazza importuje kawę z całego świata, m.in. z Brazylii i Kolumbii w Ameryce Południowej, Gwatemali, Kostaryki i Hondurasu w Ameryce Środkowej, Ugandy w Afryce, Indonezji i Wietnamu w Azji oraz Stanów Zjednoczonych i Meksyku w Ameryce Północnej. Zrównoważone wymagania produkcyjne doprowadziły firmę do opracowania programu zrównoważonego rozwoju rolnictwa w Hondurasie, Kolumbii i Peru, dążącego do poprawy jakości kawy, a także ochrony środowiska i warunków pracy w tych krajach.

Pracownicy firmy są zdania, że aż 16 milionów rodzin, spośród wszystkich 20 milionów rodzin kupujących kawę we Włoszech, wybiera produkty Lavazza.

Firma prowadzi szereg sklepów detalicznych kawy. Sklepy te oferują tradycyjne napoje kawowe, jak również sprzedaż całego ziarna i kawy mielonej do użytku domowego. Lavazza posiada cztery zakłady produkcyjne zlokalizowane we Włoszech i siedem spółek zależnych: we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Austrii i Stanach Zjednoczonych. Dystrybuuje swoje produkty w osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Obrót firmy za 2006 rok szacowany jest na kwotę 930 mln EUR.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...