Wczytuję dane...
Model: 0261
Data przydatności: 03/2021
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kapsułki Pellini Top Nespresso 10 sztuk to najlepsza odmiana espresso na rynku polskim. Pellini Top to stuprocentowa arabica, selekcjonowana już w krajach pochodzenia. Palona jest powoli w regulowanej temperaturze, chłodzona w sposób naturalny powietrzem, charakter kawy we filiżance: aromatyczna, o wyrafinowanym słodkim smaku.

  • Typ: Kapsułki do systemu Nespresso
  • Skład: 100% Arabika
  • Posiada certyfikat jakości ISO 9001
  • Data ważności do spożycia: 03/2021

Misja palarni Pellini

Celem palarni jest dostarczenie Klientom kawy o stałej jakości i zawsze wyraźnym smaku. Produkty Pellini spełniają międzynarodowe standardy UNI EN ISO 9001:2000, które gwarantują:

  • staranne badania i dobór surowców, cykl palenia dostosowany do konkretnej mieszanki,
  • stałą kontrolę na każdym etapie procesu palenia, dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanych narzędzi,
  • degustację kawy i jej pakowane przez grupę ekspertów - degustatorów, którzy weryfikują jej jakość i smak.

O firmie Pellini

Pellini Cafe to rodzinna firma, która rozpoczęła działalność w 1922 roku. Początkowo zajmowała się produkcją ziół leczniczych, by w 1947 roku przebranżowić się na palarnię kawy. Pellini jest 5. co do wielkości palarnią kawy we Włoszech, spośród około 750 palarni kaw w tym kraju. Produkuje około 12 milionów kilogramów kawy rocznie. Eksportuje kawę na cały świat. Znana jest z wysokiej jakości produktów. Sukces Pellini pochodzi z wielkiej pasji i z ciągłego dążenia do palenia kaw najwyższej jakości, przeznaczonych dla koneserów kawy na całym świecie. Pokaźna liczba nabywców marki świadczy o tym, że pasję i gust producenta podzielają odbiorcy. Pellini tworzy własny, unikalny i charakterystyczny smak kawy. Ten smak zaspokaja przeróżne gusta miłośników kawy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...