Model: 0631
Data przydatności: 02/2019
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kawa ziarnista Mokarabia Regal 1 kg. Produkt o wysokiej zawartośći najlepszych ziaren Arabiki w idealnym połączeniu z wyselekcjonowanymi ziarnami Robusty. Doskonala kawa o intensywnym aromacie i słodkim, orzechowym smaku.

  • Skład: 90% Arabica, 10% Robusta
  • Rodzaj: ziarnista
  • Stopień palenia: średni
  • Zawartość kofeiny: niska
  • Data przydatnośći do spożycia: 02/2019 r.

O palarni Mokarabia.Kawa Mokarabia w Sklepie Kawa365.pl

Historia palarni Mokarabia sięga 1951 roku i włoskiego Mediolanu. Mokarabia zostałą stworzona z zamiarem przygotowywania najlepszych mieszanek kawy wyłacznie dla włoskich kawiarni i sektoru HoReCa. Wraz z rozwojem czasu i postępu technologicznego, ewaluowała historia firmy. Przedsiębiorstwo zaczęło działać w nowych kanałach dystrybucji. Mimo, iż opracowano nowe możliwości biznesowe, zachowano pierwotną charakterystykę palenia, tradycję rzemieślniczą, rozpoznawalny przez Klientów smak i niepowtarzalny aromat.

W 1977 roku palarnia została kupiona przez cenioną we Włoszech rodzinę Zanetti, kontynuującą najlepsze tradycje kawowe we Włoszech od XVIII wieku. W ofercie palarni poza kawami ziarnistymi znajdują się m. in. kapsułki do systemu Nespresso i saszetki E.S.E. Kawy Mokarabia są symbolem wysokiej jakości i świetnego smaku.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...