Model: 0523
Data przydatności: 05/2020
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kawa ziarnista Bontadi Cuba Puro Caffe 1 kg. Przepiękna! Niezwykła! Idealna! Taka jest nowa propozycja najstarszej palarni kawy we Włoszech. Hit od Bontadi. Najlepsze ziarna Arabiki z niewielkim dodatkiem wyselekcjonowanej Robusty. Kawa o zrównoważonym smaku i złotej kremie. O bogatym aromacie z nutą kakao.

  • Opakowanie: 1kg - kawa ziarnista
  • Skład: 90% Arabica 10% Robusty
  • Data przydatności do spożycia: powyżej.

O firmie Antica Torrefazione Bontadi.Bontadi - Kawa365.pl

Bontadi to prawdopodobnie najstarsza palarnia kawy we Włoszech. Historia firmy sięga 1790 roku. Tego roku Carlo Bontadi rozpoczął sprzedaż niepalonej kawy. Jego Klienci kupowali niepaloną kawę i prażyli ją w piecach, podobnie jak kawę jęczmienną. Sto lat później Oddone Bontadi prażył kawę dla Klientów z wykorzystaniem napędzanego ręcznie urządzenia o wydajności 5 kg kawy w jednej sesji palenia. W 1930 Leo Bontadi po raz pierwszy użył sprzętu zasilanego elektrycznie, co pozwoliło mu prażyć jednorazowo 30 kg kawy.
Od 1954 roku firmą zarządza Remo Bontadi. Po przejęciu firmy, Remo rozbudował i unowowcześnił fabrykę, osiągając produkcję 500 kilogramów kawy palonej na godzinę. Jego bogate doświadczenie oraz ciągłe badania jakości pozwalają na tworzenie najlepszych mieszanek dla najbardziej wymagających Klientów. Remo osobiście nadzoruje główne etapy prażenia kawy, wykorzystując przy tym tajemnice pochodzące z doświadczeń swoich przodków, efektem czego jest kawa o niepowtarzalnym aromacie i wyjątkowym smaku.

        

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...