Model: 0909
Data przydatności: 04/2019
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kawa ziarnista Kimbo Delicious Taste 1 kg. Przepyszna mieszanka kawy o intensywnym aromacie. Zasmakuj wyjątkowego espresso, które łączy równowagę z długotrwałą wonią i słodkim smakiem. Jeden z najlepszych produktów Kimbo, wpisujący się w sztukę palenia i tradycję palarni KIMBO.

Kawa przeznaczona do profesjonalnych kawiarni, barów i restauracji, dzięki szlachetnemu paleniu wyselekcjonowanych ziaren najwyższej jakości. Przygotowana przez ekspertów z przeznaczeniem na wyjątkowe espresso nawiązujące do najlepszych włoskich tradycji.

  • Typ: ziarnista
  • Skład: Arabica / Robusta
  • Data przydatności do spożycia:  04/2019 r.
  • Zawartość kawy w opakowaniu: 1000 g

Historia firmy Cafe' do Brasil.


Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.

W latach 60. firma wprowadzila do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.

Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jesli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...