Wczytuję dane...
Model: 2937
Data przydatności: 03/2021
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Mieszanka Arabiki (90%) z Azji Środkowej i Robusty (10%). Bardzo aromatyczna z nutami kakao i wanilii. Dedykowana osobom, które szukają zrównoważonego i zdecydowanego smaku.

Bendinelli - Armonioso dedykowana jest dla osób, które szukają kawy do zrównoważonego i zdecydowanego espresso.

  • Skład: kawa ziarnista Arabiki (90%) z Azji Środkowej i Robusty (10%),
  • Kwasowatość: 5 na 10,
  • Body: 6 na 10,
  • Crema: 8 na 10.
  • Data przydatności do spożycia: 03/2021.

O Caffe Roen

Palarnia Caffè Roen została założona w 1979 roku w Pacengo di Lazise, niedaleko Werony (Włochy). Sergio Bendinelli pracował w branży kawowej, zanim zdecydował się rozpocząć własną produkcję. W poszukiwaniu idealnego espresso początkowo użył małej maszyny do pieczenia, co pozwoliło mu opracować pierwsze mieszanki kawy i uruchomić niewielką produkcję dla branży gastronomicznej.

Caffè Roen jest także właścicielem palarni Bendinelli. Dzięki markom Caffè Roen i Espresso Bendinelli firma oferuje szeroką gamę kaw, które nadają się zarówno jako czyste espresso, jak i kawy z mlekiem.

Staranny dobór kawy opierają na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Kawy Caffe Roen i Bendinelli prażone są w klasycznej, niskotemperaturowej palarni bębnowej. Gwarantuje to pełny rozwój smaków ziaren kawy. Prażenie jest przeprowadzane przez wykwalifikowanych mistrzów, którzy dzięki doświadczeniu i fachowej wiedzy, mogą ocenić proces palenia każdej mieszanki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...