Model: 0155
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

 Sklep kawa365 pl  POLECA

Kawa ziarnista Kimbo Espresso Classico  to wyśmienita miaszanka arabiki i robusty, idealna do przygotowania aromatycznej kawy .Kawę stanowi 70% arabiki i 30% robusty.

Zestaw zawiera: 6  x  1kg

 • Skład: Arabika 70%, Robusta 30%
 • Zawartość kofeiny: normalna
 • Stopień palenia: ciemny
 • Palona 01/2017r
 • Termin do spożycia  07/2018r
 • Historia firmy Cafe' do Brasil.

  Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.
  W latach 60. firma wprowadzila do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.

  Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jesli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...