Model: 0449
Data przydatności: 03/2020
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Bristot Tiziano  to  włoska kawa ziarnista, mieszanka ziaren Arabiki z Brazylii i Ameryki Środkowej, z aromatyczną nutą pikantnych owoców tropikalnych, nasycona smakiem Indyjskiej Robusty. Kawa zrównoważona perfekcyjnie pomiędzy siłą, aromatem i kwasowością.

  • Skład: 85% Arabica, 15% Robusta
  • Stopień palenia: Średni
  • Zawartość kofeiny: Średnia
  • Opakowanie: 1000 g
  • Typ: Kawa ziarnista
Data przydatności kawy do spożycia powyżej
O firmie Bristot.

Filozofia Bristot
nie zmienił się ani trochę od dnia, w którym marka została założona: dążenie do doskonałej jakości produktu. Już w 1919 roku, założyciel Domenico Bristot zabrał się do pracy nad projektem badawczym, którego celem stało się spełnienie jego marzenia. Tym marzeniem było stworzenie najwyższej jakości mieszanki kawy, którą można użyć do zrobienia idealnego włoskiego espresso. Aby tego dokonać starannie wybierał najlepsze ziarna kawy prosto od producentów i przetwarzał je dla swoich Klientów dzięki innowacyjnym technologiom mieszania i wypalania. Dziś Odbiorcy mają pełną możliwość oceny jego produktów.


Bristot Sublime  to  włoska kawa ziarnista, mieszanka 100% ziaren Arabiki z  Karaibów i Ameryki Środkowej, z posmakiem aromatycznej czekolady.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...