Model: 0910
Data przydatności: 06/2019
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kawa mielona Kimbo Espresso Caffe Filtro 1 kg. Propozycja neapolitańskiej palarni dedykowana miłośnikom kawy z ekspresów przelewowych i french press. Kawa palona we włoskim stylu, o doskonałej równowadze pomiędzy intensywnością i słodyczą wpisująca się w sztukę palenia i tradycję palarni KIMBO.

  • Typ: kawa mielona
  • Skład: Arabica / Robusta
  • Data przydatności do spożycia:  06/2019 r.
  • Zawartość kawy w opakowaniu: 1000 g

Historia firmy Cafe' do Brasil.


Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.

W latach 60. firma wprowadzila do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.

Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jesli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...