Wczytuję dane...
Model: 0070
Data przydatności: 09/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa Illy Espresso Decaffeinato to bezkofeinowa mieszanka najlepszych, starannie wyselekcjonowanych dziewięciu gatunków Arabik. Kawa mielona, palona średnio, zamknięta pod ciśnieniem w aluminiowym pojemniku, zapewniającym długotrwałe zachowanie świeżości. Świetnie nadaje się do ekspresów ciśnieniowych.

Dekofeinizacja wodna. 

  • Skład: 100% Arabica
  • Typ: kawa bezkofeinowa
  • Zawartość kofeiny mniej niż 0,05%
  • Zawartość kawy w opakowaniu: 250 gram
  • Data przydatności do spożycia : 09/2020


Gwarancja jakości Illy


Illy jest pierwszą firmą, która otrzymała prestiżowy certyfikat DNV, nagradzający jakość całości łańcucha produkcyjnego kawy: od momentu zebrania ziaren, poprzez ich palenie, aż do dostarczenia produktu na półki sklepowe. Illy ściśle współpracuje z macierzystymi fabrykami kawy, dostarczając im swojej szerokiej, zdobytej na przestrzeni lat, wiedzy i solidnie płacąc za jakość ziaren, które wychodzą z fabryk i które mają zostać poddane paleniu w palarniach Illy.

O firmie Illy

Illy to marka kawy palonej w Trieście we Włoszech. Mieszanka jest pakowana w postaci całych ziaren, kawy mielonej i innych. Kawy pakowane są przeważnie w pojemnikach stalowych pod ciśnieniem. Obecnie Illy jest dużą międzynarodową korporacją, sprzedającą swoje produkty kawowe w około 131 krajach na całym świecie. Grupa Illy składa się z kilku spółek zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Francji, Niemczech, Hiszpanii i krajach Beneluksu. Grupa zatrudnia około 700 osób. Firma Illy kupuję wyłącznie kawę z gatunku arabika, głównie z Brazylii, ale także z Kolumbii, Indii i krajów Afryki i Ameryki Środkowej.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...