Model: 0030
Data przydatności: 03/2020
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kimbo Aroma Italiano to dobrze skomponowana mieszanka starannie dobranych ziaren Arabiki i Robusty, wypalanych według neapolitańskiej receptury. Proces przygotowania tej kawy polega na powolnym paleniu i bardzo dokładnym mieleniu, co pozwala poczuć jej delikatny smak oraz intensywny aromat. Kawa idealna do ekspresów przelewowych oraz kawiarek.

Zestaw: 10 x 250g

  • Skład: 35% Arabica 65% Robusta
  • Stopień palenia: średni
  • Zawartość kofeiny: Wysoka
  • Data przydatności do spożycia powyżej

Średnie wartości odżywcze

 

100ml*

50ml*

Wartość energetyczna

10,94 kcal/ 46,40 kJ

5,47 kcal/ 23,20 kJ

Tłuszcz

0,08 g

0,04 g

w tym nasycone

0,03 g

Ślady

Węglowodany

1,37 g

0,69 g

w tym cukry

Ślady

Ślady

Białko

0,33 g

0,17 g

Sól

0,10 g

0,05 g

*Wartości odnoszą się do kawy bez dodatków przygotowanej z ekstrakcji w kawiarce z trzech łyżek (18 g kawy)

Historia firmy Cafe' do Brasil.

Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.

W latach 60. firma wprowadzila do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.

Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jesli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...