Model: 0098
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Palombini le Miscele arabica

Kawa Palombini le Miscele - arabica - system E.S.E. (Easy Serving Espresso). Mieszanka z najlepszych gatunków kaw, tylko 100% Arabici, wybranych dla wyjątkowych cech specjalnie dla Państwa: aksamitny zapach, intensywny i trwały smak. Palobini jest oficjalnym dostawcą kawy do Watykanu.

System E.S.E. (Easy Serving Espresso) - 18 szt.

Data przydatności do spożycia: 08/2018r

Kawa Palombini na Kawa365.pl

O Palombini.

Firma Palombini to spółka rodzinna, zjednoczona pasją do kawy. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz inwestycji w badania i technologie Palombini buduje stopniowo sukces swojej marki.

Historia Palombini sięga lat 40. XX wieku. Firma jest dziełem Giovanni Palombini, wielkiego znawcy palenia kawy. Dzięki swojej miłości do kawy i bogatemu doświadczeniu Giovanni podbił serca najbardziej wymagających konsumentów z Rzymu, w tym, papieża Pawła VI, o czym palarnia zawsze z dumą wspomina.

Syn Giovanniego, Aldo Palombini odziedziczył tę samą pasję do kawy, kierując z sukcesem rodzinnym przemysłem, zwracając szczególną uwagę na stały nadzór kolejnych etapów produkcji i rozszerzając sprzedaż swojej kawy na Europę, Amerykę Północną i Azję.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...