Model: 0267
Data przydatności: 11/2020
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kawa saszetki ESE Bontadi  Squisito 25 szt jest to doskonała kawa mielona w saszetkach ESE . Pojedyncza porcja jest oddzielnie pakowana, aby jak najdłużej zachować niepowtarzalny smak i aromat. 

  • Data przydatności do spożycia: powyżej.
  • Zawartość kawy w opakowaniu: 125 gram
  • Waga z opakowaniem: .500g

Bontadi - Kawa365.plO firmie Antica Torrefazione Bontadi.

Bontadi to prawdopodobnie najstarsza palarnia kawy we Włoszech. Historia firmy sięga 1790 roku. Tego roku Carlo Bontadi rozpoczął sprzedaż niepalonej kawy. Jego Klienci kupowali niepaloną kawę i prażyli ją w piecach, podobnie jak kawę jęczmienną. Sto lat później Oddone Bontadi prażył kawę dla Klientów z wykorzystaniem napędzanego ręcznie urządzenia o wydajności 5 kg kawy w jednej sesji palenia. W 1930 Leo Bontadi po raz pierwszy użył sprzętu zasilanego elektrycznie, co pozwoliło mu prażyć jednorazowo 30 kg kawy.
Od 1954 roku firmą zarządza Remo Bontadi. Po przejęciu firmy, Remo rozbudował i unowowcześnił fabrykę, osiągając produkcję 500 kilogramów kawy palonej na godzinę. Jego bogate doświadczenie oraz ciągłe badania jakości pozwalają na tworzenie najlepszych mieszanek dla najbardziej wymagających Klientów. Remo osobiście nadzoruje główne etapy prażenia kawy, wykorzystując przy tym tajemnice pochodzące z doświadczeń swoich przodków, efektem czego jest kawa o niepowtarzalnym aromacie i wyjątkowym smaku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...