Model: 0917
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Kawa Tchibo Caffe Crema Fine Aroma to kapsułki systemu Cafissimo. Na smak mieszanek ogromny wpływ mają pochodzenie ziaren oraz indywidualny sposób przyrządzenia, dzięki którym charakter kaw jest wyjątkowy. Do Cafissimo palarnia Tchibo wykorzystuje wyłącznie wykwintną Arabicę z najlepszych obszarów upraw.

Mieszankę Tchibo Caffe Crema Fine Aroma cechuje delikatna owocowa nuta oraz łagodny smak.

Skład: 100% Arabica

Opakowanie: 10 kapsułek Cafissimo

Data przydatności do spożycia: 09/2019

O firmie Tchibo GmbH.

Założone w 1949 roku przez Carla Tchilling-Hiryan'a i Maxa Herz'a, Tchibo GmbH, z siedzibą w Hamburgu w Niemczech, jest jedną z największych międzynarodowych korporacji z sektora kawy. Firma zatrudniała w 2014 roku około 12 500 osób na całym świecie, w tym ok. 8 500 w samych Niemczech, a obroty firmy za rok 2014 wynosiły 3,4 mld Euro.


Tchibo oferuje głównie samą kawę i sprzęt służący do jej przygotowywania, ale także inne produkty powszechnego użytku, jak elektronikę i odzież. Firma prowadzi kawiarnie w centrach miast i własne sklepy detaliczne - obecnie jest to ponad 1000 punktów w samych Niemczech. Kawa pod marką Tchibo sprzedawana jest także w Stanach Zjednoczonych, Czechach, Słowacji, Rumunii, Turcji, Syrii, Izraelu, Jordanii, Rosji, Polsce, na Węgrzech i Ukrainie.