Model: 1883
Data przydatności: 03/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.90 PLN

Mieszanka świetnie sprawdzi się w postaci gorącego naparu, jak i orzeźwiającej możonej herbaty. Wyjątkowy smak liści hibiskusa uzupełniony o kawałki dzikiej róży, jabłka i lukrecji. Dopełnieniem jest pobudzająca cykoria oraz koncentraty granatu, malin oraz czarnej porzeczki. Wyjątkowy bukiet smakowy zadowoli miłośników owocowych herbat, o subtelnym smaku.

Produkt zawiera lukrecję. Chorzy na nadciśnienie powinni ograniczyć spożycie.

Kartonik zawiera: 20 saszetek po 1,5 g.

Wysokość kartonika: 

Przygotowanie

Herbata gorąca: do filiżanki włóż jedną saszetkę herbaty. Następnie dodaj 200ml wrzącej wody i pozostaw do zaparzenia na ok 4-5 minut. Dodaj do smaku cukier bądź mleko.

Herbata mrożona (1 litr): Zalej 6 saszetek herbaty 500ml wrzącej wody. Odczekaj 4-5 min aby się zaparzyła. Dodaj kolejne 500ml ciepłej wody i schłódź w lodówce. Podawaj z lodem. Jeśli to konieczne posłódź do smaku.

Skład: 

Hibiskus(38%), dzika róża (20%), jabłko (15%), lukrecja(10%), cykoria palona (6%), koncentrat granatu (2%), koncentrat malin(2%), koncentrat z czarnej porzeczki(2%), naturalny aromat malinowy(2%), naturalny aromat czarnej porzeczki(2%), naturalny aromat owocu granatu(1%).

Wszystkie składniki są organiczne.