Wczytuję dane...
Model: 0128
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Zawartość opakowania: 6 szt.
Cena jednostkowa: 25.82 PLN
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

6 x Illy MOKA 100% Arabica. Kawa mielona do kawiarek - średnio palona. Najwyższej jakości mieszanka 9 gatunków kawy Arabica będąca efektem 70 lat pracy rodziny Illy. Kawa o legendarnym smaku, mająca swoich miłośników na całym świecie.

  • Przeznaczenie: do kafetierki
  • Skład: 100% Arabica
  • Zawartość kofeiny poniżej 1.5%
  • Palona: 10/2016 r.
  • Termin przydatności do spożycia: 10/2018 r.
  • Zawartość kawy w opakowaniu: 12x 250 g


Gwarancja jakości Illy.


Illy jest pierwszą firmą, która otrzymała prestiżowy certyfikat DNV, nagradzający jakość całości łańcucha produkcyjnego kawy: od momentu zebrania ziaren, poprzez ich palenie, aż do dostarczenia produktu na półki sklepowe. Illy ściśle współpracuje z macierzystymi fabrykami kawy, dostarczając im swojej szerokiej, zdobytej na przestrzeni lat, wiedzy i solidnie płacąc za jakość ziaren, które wychodzą z fabryk i które mają zostać poddane paleniu w palarniach Illy.

O firmie Illy.

Illy to marka kawy palonej w Trieście we Włoszech. Mieszanka jest pakowana w postaci całych ziaren, kawy mielonej i innych. Kawy pakowane są przeważnie w pojemnikach stalowych pod ciśnieniem. Obecnie Illy jest dużą międzynarodową korporacją, sprzedającą swoje produkty kawowe w około 131 krajach na całym świecie. Grupa Illy składa się z kilku spółek zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Francji, Niemczech, Hiszpanii i krajach Beneluksu. Grupa zatrudnia około 700 osób. Firma Illy kupuję wyłącznie kawę z gatunku arabika, głównie z Brazylii, ale także z Kolumbii, Indii i krajów Afryki i Ameryki Środkowej.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...