Model: 0096
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Palombini le Miscele espresso napoletano - tostatura scura

Kawa Palombini le Miscele - espresso napoletano to kawa w szaszetkach - system E.S.E. (Easy Serving Espresso). Napój charakteryzuje się ciemną barwą typową dla palarni Palombini, smak natomiast jest wybitnie neapolitański. Kawa przenaczona jest dla kawoszy, którzy cenią sobie intensywny smak.


System
E.S.E. (Easy Serving Espresso)
- 18 szt.

Data przydatności do spożycia: 2020R

Kawa Palombini na Kawa365.pl

O Palombini.

Firma Palombini to spółka rodzinna, zjednoczona pasją do kawy. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz inwestycji w badania i technologie Palombini buduje stopniowo sukces swojej marki.

Historia Palombini sięga lat 40. XX wieku. Firma jest dziełem Giovanni Palombini, wielkiego znawcy palenia kawy. Dzięki swojej miłości do kawy i bogatemu doświadczeniu Giovanni podbił serca najbardziej wymagających konsumentów z Rzymu, w tym, papieża Pawła VI, o czym palarnia zawsze z dumą wspomina.

Syn Giovanniego, Aldo Palombini odziedziczył tę samą pasję do kawy, kierując z sukcesem rodzinnym przemysłem, zwracając szczególną uwagę na stały nadzór kolejnych etapów produkcji i rozszerzając sprzedaż swojej kawy na Europę, Amerykę Północną i Azję.