Model: 0563
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN

Palombini le Miscele American Coffee

Kawa w szaszetkach Palombini le Miscele - Espresso Classico to kawa w szaszetkach do systemu E.S.E. (Easy Serving Espresso). Mieszanka Arabiki (70%) i Robusty (20%). Kawa przeznaczona do przygotowania idealnego, klasycznego włoskiego espresso. Polecana o każdej porze dnia i nocy.

System
E.S.E. (Easy Serving Espresso)
- 18 szt.
Data przydatności do spożycia: 2020r

Kawa Palombini na Kawa365.pl

O Palombini.

Firma Palombini to spółka rodzinna, zjednoczona pasją do kawy. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz inwestycji w badania i technologie Palombini buduje stopniowo sukces swojej marki.

Historia Palombini sięga lat 40. XX wieku. Firma jest dziełem Giovanni Palombini, wielkiego znawcy palenia kawy. Dzięki swojej miłości do kawy i bogatemu doświadczeniu Giovanni podbił serca najbardziej wymagających konsumentów z Rzymu, w tym, papieża Pawła VI, o czym palarnia zawsze z dumą wspomina.

Syn Giovanniego, Aldo Palombini odziedziczył tę samą pasję do kawy, kierując z sukcesem rodzinnym przemysłem, zwracając szczególną uwagę na stały nadzór kolejnych etapów produkcji i rozszerzając sprzedaż swojej kawy na Europę, Amerykę Północną i Azję.Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...