Wczytuję dane...
Model: 0071
Data przydatności: 10/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa Illy Espresso pochodzi z bardzo znanej palarni Illy Caffe z Triestu uznawanej za najlepszą palarnie kawy we Włoszech. Palona jest tylko i wyłącznie z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych Arabik. 18 sztuk saszetek ESE. Przeznaczona  do specjalnych systemów ESE oraz ekspresów ciśnieniowych posiadających specjalne sitko na saszetki. Każda saszetka pakowana w osobnej kopercie. Idealnie odmierzona i zmielona porcja 7g kawy.

 • Skład: 100% Arabika
 • Stopień palenia: mocny
 • Zawartość kofeiny: mała
 • Zawartość kawy w opakowaniu: 125 g
 • Waga do wysyłki: 500g   
 • Data przydatności do spożycia 10/220R

  Gwarancja jakości Illy

  Illy jest pierwszą firmą, która otrzymała prestiżowy certyfikat DNV, nagradzający jakość całości łańcucha produkcyjnego kawy: od momentu zebrania ziaren, poprzez ich palenie, aż do dostarczenia produktu na półki sklepowe. Illy ściśle współpracuje z macierzystymi fabrykami kawy, dostarczając im swojej szerokiej, zdobytej na przestrzeni lat, wiedzy i solidnie płacąc za jakość ziaren, które wychodzą z fabryk i które mają zostać poddane paleniu w palarniach Illy.

  O firmie Illy

  Illy to marka kawy palonej w Trieście we Włoszech. Mieszanka jest pakowana w postaci całych ziaren, kawy mielonej i innych. Kawy pakowane są przeważnie w pojemnikach stalowych pod ciśnieniem. Obecnie Illy jest dużą międzynarodową korporacją, sprzedającą swoje produkty kawowe w około 131 krajach na całym świecie. Grupa Illy składa się z kilku spółek zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Francji, Niemczech, Hiszpanii i krajach Beneluksu. Grupa zatrudnia około 700 osób. Firma Illy kupuję wyłącznie kawę z gatunku arabika, głównie z Brazylii, ale także z Kolumbii, Indii i krajów Afryki i Ameryki Środkowej.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...