Wczytuję dane...
Model: 0112
Data przydatności: 12/2020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN
W Kimbo Espresso 100% Arabica zastosowano osiem ekskluzywnych odmian, zapewniających idealne współgranie znakomite dopasowanie zintegrowanej kwasowości, aromatu i optymalnego smaku, by osiągnąć najwyższą jakość .Dzięki powolnemu, delikatnemu paleniu  w obrotowym bębnie, ziarna są wypalane równomiernie, palenie jest zawsze idealne i zapewnia doskonałe rezultaty.Pełny, łagodny smak i niemal słodki aromat przynosi wspaniały efekt. Zawartości kofeiny 0,8% do 1,2% jest relatywnie niska, a tym samym łagodna dla żołądka. Pakowana w saszetki 44mm w systemie E.S.E.
  • Skład:100% Arabica
  • Ilość saszetek: 18
  • Data przydatności do spożycia 01/2020R
  • Zawartość kawy w opakowaniu: 125gram
  • Waga z opakowaniem: 500g

Historia firmy Cafe' do Brasil

Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.

W latach 60. firma wprowadzila do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.

Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jesli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...