Wczytuję dane...
Model: 0065
Data przydatności: 112020
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kimbo Espresso Napoletano to dobrze skomponowana mieszanka starannie dobranych ziaren Arabiki (80%) i Robusty (20%), wypalanych według neapolitańskiej receptury. Kawa o charakterystycznym i zdecydowanym smaku, bogatym aromacie oraz kremowej konsystencji. Średnio palona i średnio mielona, idealna do ekspresów ciśnieniowych. Świetna do wszelkich napojów kawowych.

  • Skład: 80% Arabiki, 20% Robusty
  • 18 sztuk saszetek ESE
  • Data przydatności do spożycia 11/2020R
  • Zawartość kawy w opakowaniu: 125 gram
  • Waga z opakowaniem: 500g

Historia firmy Cafe' do Brasil

Cafe' do Brasil, producent kawy Kimbo i Kose, rozpoczęła działalność w latach 50. XX wieku, w zabytkowym centrum światowej stolicy kawy espresso, Neapolu. To tutaj mała palarnia sprzedawała kawę do barów i kawiarni.
W latach 60. firma wprowadzila do sprzedaży kawę pakowaną w puszkach, oferując nie tylko lepszą ochronę produktu, ale i szerszą jego dystrybucję. Stworzono markę Cafe' do Brasil i zaczęto dostarczać kawę także do gospodarstw domowych, zachowując jej wyjątkowa jakość i smak.
Dzięki umiejętnościom zarządców firmy i zdobytemu doświadczeniu, firma rozrosła się gwałtownie i jest dziś jedną z wiodących palarni w Europie, rozszerzającą swoje wpływy na coraz to nowe rynki na całym świecie. Zdolność rozumienia i przewidywania rynkowych tendencji oraz umiejętność trafiania w gusta konsumentów, pozwoliły palarni na zdobycie i utrzymywanie drugiego miejsca na włoskim rynku detalicznym kawy, jesli chodzi o liczbę sprzedawanych produktów. Sukces osiągnięto dzięki niezłomnej wierności przyjętej polityce, opartej na jednym, konkretnym założeniu: wysokiej jakości produktów.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...