Kawa Illy

( ilość produktów: 24 )

Daj się urzec charakterystycznemu smakowi włoskiej tradycji i pozwól, aby kawa illy na dobre wpisała się do twoich codziennych rytuałów. Znajdź się w gronie kawoszy ze 140 krajów świata, którzy zaczynają swój dzień z kubkiem tego niesamowitego napoju.

Oryginalna kawa Illy ziarnista, mielona i w kapsułkach

Jeśli cenisz sobie jakość i niepowtarzalny smak i równocześnie kochasz tradycję, to zarówno kawa illy ziarnista, jak i w kapsułkach będą dla ciebie idealne. Położona w Trieście fabryka Illy jest jedną z najbardziej ekologicznych w Europie. Posiada certyfikat ISO 14001 oraz EMAS (Eco-Management and Audit Scheme). Odznacza się uczciwym zachowaniem wobec plantatorów kawy i kładzie nacisk na to, by wszyscy, z którymi współpracuje, dotrzymywali surowych norm produkcji. Dzięki temu kawa illy jest najwyższej jakości.

Dlaczego warto wybrać kawę Illy?

Kawa illy mielona dostępna jest w hermetycznie zamkniętych puszkach, które dają gwarancję zachowania świeżości, zapachu i w konsekwencji niezapomnianego smaku i aromatu. Od momentu zebrania ziaren i ich palenia, przez wystawienie gotowego produktu na półki sklepowe, towarzyszą mu najwyższe standardy produkcji. Wszystko po to, aby twoja filiżanka kawy dostarczyła ci niezapomnianych wrażeń. Kawa mielona czy ziarnista — w naszym sklepie znajdziesz wszystkie rodzaje. Nie zamykamy się na jeden wariant, stale poszerzając naszą ofertę i zaspokajając gusta wszystkich klientów.

Dlatego w naszym asortymencie dostępna jest zarówno wysokiej jakości kawa ziarnista, jak i mielona — przydająca się w przypadku braku młynka do kawy lub dla wiecznie spieszących się osób, które wolą po prostu szybko zalać kubek wrzątkiem. Gorąca kawa illy o poranku to uczta dla ciała i ducha. Ekspres, drip, kawiarka, czy chemex — z ich pomocą przygotujesz każdy napój bogów z kawa365.pl. Kawa illy to także wspaniały pomysł na prezent. Wspólnie celebrowane chwile w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny to niezapomniany czas i szansa na degustację. Już teraz spraw przyjemność sobie i swoim bliskim.

    pixel