Kawa do ekspresu kolbowego

( ilość produktów: 210 )

Kawa do ekspresu kolbowego jest przyrządzana „zgodnie ze sztuką”, czyli przygotowywana tak, jak w kawiarniach. Jej przygotowanie to prawdziwy rytuał, wymagający precyzji i wprawy. Jednocześnie zaparzenie ulubionego czarnego naparu przy użyciu ekspresu kolbowego jest łatwe, szybkie i wygodne.

Wystarczy, że umieścisz świeżo zmielone ziarna kawy do ekspresu kolbowego w specjalnym pojemniku i ubijesz mieszankę tamperem, równomiernie rozmieszczając ją w kolbie. Dzięki temu woda wtłoczona pod ciśnieniem zostanie przepuszczona przez całą mieszankę, co przełoży się na uzyskanie intensywnego, głębokiego aromatu i smaku naparu.

Najlepsze kawy do ekspresu kolbowego

W asortymencie sklepu Kawa365.pl czeka na Ciebie doskonałej jakości kawa do ekspresu kolbowego od najlepszych producentów. Włoskie kawy Pellini, Lavazza, Dallmayr, a także Tchibo i innych marek zachwycą Cię swym głębokim smakiem i zapachem. Przygotuj swój pyszny napój krok po kroku, począwszy od samodzielnego zmielenia ziaren, aż po ich zaparzenie. Kawa ziarnista pozwoli Ci wydobyć głębię smaku niedawno zmielonych ziaren. Wybierając to rozwiązanie, masz pewność najlepszej jakości i świeżości naparu.

Jaka kawa będzie dobra do ekspresu kolbowego?

Ekspres kolbowy to sprzęt uniwersalny, pozwalający na przygotowanie kawy każdego gatunku. Urządzenie doskonale sprawdzi się do przyrządzenia kawy składającej się wyłącznie z ziaren Arabiki, jak i tej z dodatkiem Robusty. Dzięki temu uzyskasz zarówno delikatną piankę na powierzchni naparu, jak i czekoladowe, gorzkawe nuty naparu.

W ofercie naszego sklepu czekają na Ciebie gotowe kawy ziarniste do ekspresu kolbowego w różnych proporcjach. Szczególnym powodzeniem wśród kawoszy cieszą się mieszanki składające się w 100% z Arabiki. Starannie skomponowana z najlepszych ziaren kawa do ekspresu kolbowego zachwyca pobudzającym, wyrazistym smakiem i charakterystycznym, głębokim aromatem.

Ciśnieniowe ekspresy kolbowe wymagają bardzo precyzyjnego, drobnego zmielenia. Zaopatrz się zatem w nowoczesny młynek wysokiej jakości albo postaw na gotowe kawy mielone. Nasz asortyment obejmuje kawy przeznaczone do ekspresów kolbowych.

pixel