Kawa Pellini

( ilość produktów: 20 )

Odkryj, co oferuje ci kawa Pellini i rozsmakuj się w jej bogatym aromacie. Pasja, włoska tradycja, jakość i produkcja w zgodzie z wygórowanymi standardami — to wszystko odnajdziesz w każdej paczce dostępnej w ofercie kawa365.pl.

Kawa Pellini dostępne rodzaje

Wśród naszych propozycji znajdziesz różne warianty — kawa mielona, w wygodnych kapsułkach, czy ziarnista. To między innymi wyśmienite espresso o kwiatowym i owocowym aromacie oraz z wyczuwalną nutą cytrusów, czy flagowe mieszanki dedykowane prawdziwym koneserom czarnego naparu. Kawa Pellini może być degustowana bez dodatku cukru. Niektóre mieszanki mają bowiem swój oryginalny, subtelnie słodki, harmonijny posmak, który docenią najwięksi smakosze. Wybierając natomiast rodzaj, który posiada niską zawartość kofeiny, możesz cieszyć się filiżanką małej czarnej nawet późnym popołudniem.

Dlaczego warto wybrać kawę Pellini?

Kontrola na każdym etapie produkcji, wysoka jakość ziaren kawy i świetne smaki sprawiają, że kawa Pellini znajduje się na szczycie rankingów, zarówno pod względem lojalności klientów, jak i rozpoznawalności marki. Kawa włoska Pellini spełnia międzynarodowe standardy, które są gwarancją odpowiedniego doboru surowców i cyklu palenia na każdym jego etapie. To przekłada się na wysoką ocenę ziaren z tej palarni. Smak i aromat poczujesz w każdej filiżance. Kawa ziarnista i kawa Pellini mielona to niepowtarzalne, charakterystyczne i wyraziste kompozycje smakowe, których musisz spróbować.

Jeśli wśród twoich bliskich, przyjaciół, czy znajomych jest prawdziwy kawosz, to kawa Pellini w prezencie będzie strzałem w dziesiątkę. Możesz ją podarować z okazji urodzin, imienin lub bez okazji. Kawa ziarnista Pellini , lub każda inna, będzie wyrazem sympatii i podziękowania dla osoby, na której ci zależy oraz okazją do spotkania i spędzenia razem wspólnych chwil. Kup już teraz.

    pixel