Herbaty w piramidkach

( ilość produktów: 17 )

Herbata w piramidkach to polecana alternatywa dla tradycyjnej herbaty w saszetkach. Charakterystyczny, trójwymiarowy kształt saszetki-piramidki ułatwia cyrkulację wody wokół suszu, co wpływa korzystnie na smak i aromat naparu. Woda ma lepszy przepływ, a liście więcej miejsca na rozwinięcie się. Napój szybciej i łatwiej się zaparza, co pozwoli Ci cieszyć się wyśmienitym smakiem herbaty w kilka chwil.

Szeroki wybór herbat w piramidkach

Forma piramidki zapewnia więcej miejsca na zawartość. Dzięki temu w środku torebki z łatwością zmieszczą się duże, nierozdrobnione i niepołamane cząstki liści herbacianych, co jest nieosiągalne w przypadku standardowych, płaskich torebek ekspresowych. To wpływa na lepszy smak zaparzanego naparu. Herbata w piramidkach łączy w sobie wygodę stosowania herbaty w torebkach i wyjątkową jakość herbaty liściastej. Długi sznurek z zawieszką pozwala na bezproblemowe parzenie piramidki z herbatą nawet w głębokich naczyniach. Brak elementów metalowych podnosi natomiast bezpieczeństwo użycia saszetek.

Herbata w piramidkach – wybierz swój ulubiony smak

W ofercie sklepu Kawa365.pl znajdziesz doskonałej jakości herbaty piramidki od polecanych producentów. Na szczególną uwagę zasługują herbaty Dilmah, które wyróżniają się znakomitym smakiem i głębokim aromatem. Są wytwarzane z suszu najlepszego gatunku, co wpływa na jakość naparu. Proponujemy różne smaki napojów. Cejlońska czarna herbata Dilmah w piramidkach z kawałkami owoców, z dodatkiem mięty, bergamotką lub francuską wanilią, a może herbatka zielona lub klasyczna indyjska Assam – którą z nich wybierzesz?

Niezależnie od konkretnej propozycji, każda herbata w piramidkach z naszego sklepu wyróżnia się wyśmienitym smakiem, głębokim aromatem i łatwością przygotowania. To daje gwarancję, że każda filiżanka będzie smakować tak samo dobrze. Idealnie wymierzone składniki zamknięte w wygodnych saszetkach oraz prostota zaparzania pozwolą Ci cieszyć się doskonałym naparem w zaledwie kilka minut od włożenia torebki do wody.

    pixel