MAKARONY PEŁNOZIARNISTE

( ilość produktów: 13 )

Włoskie makarony pełnoziarniste – postaw na jakość!

Sklep Kawa365 oferuje włoskie makarony pełnoziarniste od najlepszych producentów. Makarony rurki, świderki czy spaghetti pozwolą Ci przygotować rozmaite dania obiadowe. Pyszne i pożywne produkty zostały wytworzone z doskonałej jakości składników, co wpływa na ich smak i właściwości spożywcze.

Czy makaron pełnoziarnisty jest zdrowy?

Makarony pełnoziarniste stanowią cenne źródło mikro- i makroelementów, głównie magnezu, manganu, cynku, potasu, wapnia, selenu, fosforu, żelaza oraz witamin z grupy B. Wpływają korzystnie na procesy trawienne i zapewniają uczucie sytości na długi czas. Włoski makaron pełnoziarnisty pomaga też w przeciwdziałaniu chorobom układu krwionośnego, zwłaszcza tym związanym z metabolizmem tłuszczów.

Czym się różni makaron pełnoziarnisty od zwykłego?

Makarony pełnoziarniste są wypiekane z mąki z pełnego przemiału. Produkt zawiera znacznie więcej soli mineralnych, witamin i składników odżywczych niż zwykły makaron pszenny czy makarony bezglutenowe. Jest bogatszy w błonnik – ma go nawet kilkukrotnie więcej. Dzięki temu włoski makaron pełnoziarnisty wspomaga metabolizm i redukuje problemy z trawieniem.

    pixel