DANIA GOTOWE

( ilość produktów: 18 )

Z czego słynie kuchnia włoska?

Kuchnia włoska kojarzy się powszechnie głównie ze spaghetti, pizzą, risotto i doskonałej jakości oliwą. Jednak kraj ten skrywa znacznie więcej wyśmienitych produktów i potraw, które różnią się w zależności od regionu. Na północy je się polentę i ryż oraz znacznie częściej stosuje masło, z kolei na południu przeważają niezliczone rodzaju makaronów i oliwa. Każdy z 20 regionów Italii ma swoje kulinarne specjały – Turyn szczyci się kurczakami, Siena i Sycylia deserami, Bolonia słynie z sosu mięsnego bolognese, a Emilia-Romania z faszerowanych pierożków. Włoskie dania bazują głównie na wyśmienitych serach, oliwie, przyprawach, owocach morza, wędlinach, warzywach i rybach.

Masz ochotę na oryginalne włoskie risotto z serem, szparagami, grzybami albo karczochami? A może chcesz skosztować innych specjałów rodem z Italii? Wypróbuj gotowe dania włoskie dostępne w sklepie Kawa365.pl.

Gotowe dania włoskie do przygotowania w domu

Nasza oferta obejmuje wyśmienite gotowe dania włoskie od sprawdzonych producentów. Dzięki nim w krótkim czasie przygotujesz potrawy o oryginalnym włoskim smaku. Duży wybór produktów umożliwi Ci skosztowanie rozmaitych specjałów, co pozwoli Ci cieszyć się smakiem różnorodnych potraw każdego dnia.

Gotowe dania włoskie wyróżniają się doskonałym smakiem i składem. Do ich stworzenia wykorzystano składniki wysokiej jakości, takie jak ryż parzony, warzywa, grzyby czy ser. Ich zaletą jest też krótki czas przygotowania – zazwyczaj wystarczy zaledwie kilkanaście minut, aby przyrządzić gotowy obiad dla Ciebie lub większej liczby osób.

    pixel