Kawa w puszce

( ilość produktów: 26 )

Aromatyczna kawa to przyjemność o każdej porze dnia. Nie zawsze jednak zakup nawet najlepszej gatunkowo kawy to pewnik jej wyśmienitego smaku. Na to, czy kawa będzie Ci smakowała, duży wpływ ma jej prawidłowe przechowywanie w domu. Odpowiednio zamknięta kawa ziarnista lub mielona dłużej zachowuje swą świeżość, a co się z tym wiąże – smak i aromat.

Szeroki wybór kaw w puszce

Polecanym sposobem przechowywania kawy są metalowe puszki. W asortymencie sklepu Kawa365.pl znajdziesz bogatą gamę doskonałej jakości kaw w pojemnikach z polecanych palarni. Kawa w puszce z przykrywką lub nakrętką jest dobrze chroniona przed kontaktem ze światłem i powietrzem, co znacznie spowalnia proces utraty świeżości. Ponadto zadbany, utrzymany w czystości pojemnik może posłużyć przez lata jako opakowanie na kawę, ale również herbatę, przyprawy, słodycze, a nawet biżuterię czy akcesoria do włosów.

Kawa w puszce – koniec problemów z przechowywaniem

Kawa przechowywana w zwykłym opakowaniu papierowym może tracić swe najlepsze właściwości smakowe i zapachowe poprzez kontakt z promieniami słonecznymi i powietrzem. W ten sposób nawet najlepszy gatunkowo napój szybko przestanie Cię zachwycać. Aby zachować jego pełnię smaku i zapachu, należy go szczelnie przechowywać.

Pyszna kawa zamknięta w eleganckiej puszce to sprawdzone i polecane rozwiązanie. Kawa mielona w puszce ma idealne warunki, dzięki czemu na długo zachowuje swe walory smakowe. Szczelnie zamknięta kawa w puszce metalowej jest znacznie bezpieczniejsza niż ziarna przechowywane w szklanym, przezroczystym słoiku, w którym są narażone na negatywne oddziaływanie słońca. Kawa ziarnista w puszce sprawdza się też lepiej niż produkt przechowywany w zwykłym opakowaniu. Nawet solidne zamknięcie papierowej torebki nie zapewni takiej szczelności jak zakręcany pojemnik.

Czym wyróżnia się kawa w puszce?

Warto podkreślić nie tylko walory użytkowe, ale również dekoracyjne kawy w puszkach. Opakowania te są zazwyczaj tak eleganckie, że z powodzeniem sprawdzą się jako ozdoba każdej kuchni. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca w szafkach, możesz więc przechowywać puszkę na blacie, bez obaw, że kawa w puszce wpłynie niekorzystnie na estetykę przestrzeni.

Dobrej jakości kawa w puszce dostępna w naszym sklepie wyróżnia się wspaniałym smakiem i głębokim aromatem. Nasza oferta obejmuje kawy produkowane z najlepszych gatunkowo ziaren z różnych zakątków świata, dostępne w wielu pojemnościach. Atrakcyjne puszki, w których zamknięto ziarna lub zmieloną kawę, nie tylko skutecznie chronią zawartość przed dostępem światła i powietrza, ale też zdobią każdą półkę i kuchenny blat.

Zobacz również nasz pozostały asortyment. Kawy Illy, bezkofeinowe czy Kimbo zachwycą Cię swym smakiem i aromatem.

    pixel