Kawa Lavazza

( ilość produktów: 68 )

Przekonaj się, że świeżo zaparzona i gorąca kawa Lavazza to sposób na udany początek każdego dnia lub idealna przerwa na zebranie sił w godzinach popołudniowych. Smakuje doskonale w duecie z ulubionymi słodyczami — z croissantem, bagietką, eklerką lub sama. Daj się zachwycić i wejdź do świata prawdziwych aromatów.

Kawa Lavazza dostępne rodzaje

Kawy Lavazza to zarówno warianty mielone, jak i ziarniste. W naszym sklepie stale poszerzamy naszą ofertę i nie zamykamy się na jeden rodzaj asortymentu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Kawa Lavazza mielona przydaje się w przypadku braku czasu na uruchomienie młynka do kawy. Jest też dobra dla leniuchów, którzy wolą po prostu szybko zalać kubek wrzątkiem. Natomiast świeżo przyrządzona o poranku wysokiej jakości kawa ziarnista, to uczta dla ciała i ducha. Ekspres ciśnieniowy, aeropress, drip i wiele innych — kawa Lavazza przyrządzona według twojego upodobania, na pewno cię zachwyci. Smakuje doskonale, a świadczą o tym liczne pozytywne opinie sympatyków naszego sklepu internetowego kawa365.pl.

Dlaczego warto wybrać kawę Lavazza?

Kawa Lavazza powstaje na podstawie opracowanych przez twórcę marki, Luigiego Lavazza, receptur. Dostęp do nich mają tylko nieliczni, którzy zagwarantują dotrzymania przed światem tajemnicy handlowej. Popularnością cieszy się kawa w ziarnach Lavazza. To na przykład Bella Crema wyróżniająca się aksamitnym i zbalansowanym profilem smakowym, czy organiczna Tierra for Planet. Kawa mielona o wysokim poziomie zawartości kofeiny to natomiast Crema e Gusto Dolce. Połączenie delikatnej robusty z orientalną azjatycką nutą daje efekt delikatnej, słodkiej rozkoszy o waniliowym aromacie.

Każda oferowana przez nas kawa Lavazza odznacza się niespotykaną jakością z równoczesnym zapewnieniem przystępnej ceny. Dzięki temu możesz delektować się nią każdego dnia.

    pixel