Kawa Kimbo

( ilość produktów: 24 )

Wybierz jedną z najbardziej znanych i popularnych marek kawy we Włoszech i przekonaj się, że kawa Kimbo stanie się twoją ulubioną. W naszym sklepie online kawa365.pl nie zamykamy się na jeden rodzaj, stale poszerzając nasz asortyment i oferując naszym klientom szeroki wybór. Liczy się dla nas jakość i zaspokojenie wymagań kawoszy z najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami. W trosce o ich zadowolenie proponujemy produkty najwyższej jakości, a do tego grona niewątpliwie zalicza się kawa włoska Kimbo.

Oryginalna kawa włoska Kimbo

Kawa Kimbo — jej wspaniały smak, aromat i najwyższa jakość to połączenie starannie dobranych surowców pochodzących z Ameryki Południowej i Azji. Cały proces produkcyjny jest dokładnie kontrolowany i tak zaprojektowany, aby odbywał się w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Ziarna kawy przechowywane są i transportowane przy użyciu zaawansowanych technologicznie systemów. Każdego dnia do fabryki dostarczanych jest 120-140 ton surowca. 100-120 ton kawy jest przetwarzanych i ostatecznie opuszcza fabrykę.

Dlaczego warto wybrać kawę Kimbo?

Kawa Kimbo charakteryzuje się łagodnie wypalanymi ziarnami, co gwarantuje pozbycie się kwasowości. To dlatego kawa Kimbo ziarnista oferuje ci swój doskonały smak i wyjątkowy aromat. Bogaty bukiet smakowy, a nawet delikatnie wyczuwalna nutka słodyczy, kremowa pianka — to tylko niektóre z zalet, które oferuje ci zarówno wysokiej jakości kawa ziarnista, jak i mielona. Kimbo Premium, Espresso Napoli, Aroma Gold i wiele innych — kawa Kimbo to wiele możliwości i doznań, które rozpieszczą twoje zmysły.

Już teraz pomyśl o filiżance aromatycznego czarnego złota, które ożywi cię o poranku. A jeśli nie masz czasu na długą celebrację, to nic straconego. Szybko zaparzona kawa mielona na pewno postawi cię na nogi, zaspokoi kubki smakowe i równocześnie pozwoli cieszyć się chwilą. Kup już teraz i zasmakuj w tym, co dla ciebie najlepsze.

    pixel