Kawa Jacobs - ziarnista, mielona

( ilość produktów: 5 )

Globalna marka kawy premium - Jacobs

Kawa Jacobs jest liderem na rynku, dostępnym w ponad 20 krajach. Marka ustanawia standardy branżowe dla najlepszych kaw na świecie. Historia Jacobs Coffee rozpoczęła się w 1895 roku, kiedy 26-letni Johann Jacobs otworzył swój pierwszy sklep spożywczy. Był to sklep z kawą, herbatą, kakao, czekoladą i ciastkami w centrum Bremy w Niemczech. Sklep został założony zgodnie z głównym założeniem Jacobsa: „Postaram się, aby moim wyzwaniem było dostarczanie tylko najlepszych i niewadliwych towarów, zawsze za rozsądną cenę”. Sklep ten stał się fundamentem firmy, która rozwinęła się, by działać na skalę międzynarodową.

Historia firmy Jacobs Coffee

W 1907 r. Jacobs założył własną palarnię i zaczął zaopatrywać okolicę Bremy w paloną kawę. W 1929 r. bratanek Johanna Walther J. Jacobs dołączył do firmy wuja. Pojawiła się tożsamość marki obejmująca kolory żółty i czarny oraz słynne hasło „Jacobs Kaffee Wunderbar”. Walther wdrożył wiele nowych pomysłów marketingowych i dystrybucyjnych. Wraz z rosnącym popytem na Jacobs Kaffee firma rozwinęła się, ale jakość produktów pozostała na tym samym, wysokim poziomie.

Dostępne rodzaje kawy Jacobs

Dzisiaj Jacobs jest wiodącą marką kawy premium, której podstawowy produkt to Krönung, znany w całej Europie z „rozpieszczającego aromatu”. Jacobs to obecnie marka warta miliardy dolarów. Kawa ta dostępna jest w palonych mielonych i pełnych ziarnach, rozpuszczalnych kryształach, kapsułkach i mieszankach smakowych, Jacobs nadal ustanawia standardy branżowe dla pysznej kawy. Dziś marka Jacobs jest częścią globalnej firmy zajmującej się kawą i herbatą Jacobs Douwe Egberts, która obsługuje klientów w ponad 100 krajach poprzez kultowe marki, w tym: Jacobs, Tassimo, Moccona, Senseo, L'OR, Douwe Egberts, Kenco, Pilao i Gevalia.

      pixel