Kawa Tchibo

( ilość produktów: 15 )

Niemiecka firma Tchibo to słynny producent doskonałej jakości kawy, którego produkty są dostępne w ponad 40 krajach. Historia marki sięga czasów powojennych. W 1949 roku biznesmeni Max Herz i Carl Tchiling-Hiryan założyli w Hamburgu firmę Tchibo. Jej nazwa powstała przez połączenie pierwszej części nazwiska Tchilinga-Hiryana („Tchi”) oraz słowa bohne („Bo”), co w języku niemieckim oznacza ziarno.

W kolejnych latach marka szturmem zdobyła serca i podniebienia miłośników kawy w Niemczech. W 1958 roku na terenie kraju działało już aż 77 sklepów firmy. W latach 90. XX wieku przedsiębiorstwo rozpoczęło ekspansję zagraniczną. Kawa Tchibo trafiła do Polski w 1992 roku. Obecnie firma jest czwartym co do wielkości producentem kawy na świecie.

Dostępne rodzaje kawy Tchibo

W asortymencie sklepu Kawa365.pl znajdziesz bogatą gamę doskonałej jakości produktów marki Tchibo. Kawa tego producenta wyróżnia się głębokim smakiem i subtelnym aromatem. W naszym asortymencie czekają na Ciebie różne rodzaje kawy Tchibo, co pozwoli Ci na wybór ulubionego napoju.

Kawa w ziarnach to świetna propozycja dla osób poszukujących mocnego pobudzenia i wzmocnienia koncentracji. Napar przygotowany ze świeżo zmielonych ziaren Tchibo Barista uwalnia mnóstwo cennych substancji odżywczych, doskonale poprawia pamięć i koncentrację, a ponadto zachwyca wspaniałym smakiem i zapachem.

Kawa mielona Tchibo to z kolei polecany wybór dla osób poszukujących kawy wysokiej jakości, którą można szybko przygotować i cieszyć się wspaniałym smakiem naparu przyrządzonego w kilka chwil. Gotowa kawa ze zmielonych ziaren jest idealna w zabiegany poranek, ale sprawdzi się też doskonale w leniwe popołudnie.

Wśród naszych propozycji znajdziesz również szereg innych produktów. Kawy Tchibo Family, Privat Kaffe, rozpuszczalna, crema, espresso, a może kawa bezkofeinowa? Zamów swój ulubiony napój i ciesz się jego doskonałym smakiem każdego dnia.

Pyszna kawa Tchibo – idealna na co dzień

Bogata gama kaw Tchibo pozwoli Ci na wybór ulubionych propozycji i delektowanie się pysznym smakiem napoju kiedy tylko masz na to ochotę. Kawa Tchibo to wyselekcjonowane, najwyższej jakości ziarna Arabiki i Robusty, pozwalające na zaparzenie mocnego naparu o pełnym, wyraźnym smaku. Wyjątkowe walory kaw wynikają z delikatnego palenia ziaren, co pozwala wydobyć pełnię ich smaku i aromaty. Kawy ziarniste, mielone i rozpuszczalne z oferty producenta pochodzą ze zrównoważonych upraw Ameryki Środkowej i Południowej oraz Azji i Afryki.

    pixel