Alce Nero

( ilość produktów: 48 )

Najwyższa jakość składników, doskonały smak i duża różnorodność produktów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie – to zaledwie kilka z wielu zalet, jakimi charakteryzuje się Alce Nero. To włoska marka zrzeszająca pszczelarzy, rolników i przetwórców doskonałej klasy żywności ekologicznej.

Szeroki wybór naturalnych produktów spożywczych z Włoch

Asortyment Alce Nero obejmuje bogatą gamę produktów najbardziej charakterystycznych dla włoskiej kuchni. W sklepie Kawa365.pl znajdziesz duży wybór artykułów spożywczych tej marki. Makarony, pesto i sosy pomidorowe pozwolą Ci przyrządzić prawdziwe włoskie spaghetti, a oliwa z oliwek i ciecierzyca staną się pysznym składnikiem zdrowych sałatek. Włoska żywność ekologiczna tego producenta obejmuje ponadto miody, herbatniki, kawę, nektary owocowe oraz wiele innych produktów.

Produkty BIO Alce Nero

Włoska żywność ekologiczna Alce Nero jest w 100% ekologiczna. Wyróżnia się doskonałym smakiem oraz wykorzystaniem najlepszej jakości składników do produkcji. To doskonały wybór dla tych, którzy stawiają na jakość produktów. Na etykietach artykułów spożywczych tej marki znajdziesz nie tylko pełną nazwę towaru, ale też jego miejsce pochodzenia oraz datę zbioru i przydatności do spożycia.

Żywność BIO Alce Nero jest wytwarzana w sposób odpowiedzialny i etyczny, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Włoskie produkty posiadają certyfikat sprawiedliwego handlu, który potwierdza zapewnianie rolnikom stabilnych i uczciwych cen za ich wyroby, co pomaga im utrzymać rodziny i inwestować w lepszą przyszłość.

pixel