Vaspiatta

( ilość produktów: 11 )

Masz ochotę na filiżankę pysznie pachnącej kawy o głębokim smaku? Kawa Vaspiatta spełni Twoje oczekiwania. Vaspiatta to kawy klasy premium wypalane w Polsce. Składają się ze starannie wybranych ziaren pochodzących z najlepszych plantacji kawy na świecie. Sekretem ich jakości jest palenie zgodne z włoską tradycją. To pozwala wydobyć pełnię aromatów i głębię smaku czarnego naparu. Kawy ziarniste Vaspiatta są pakowane w taki sposób, aby nie straciły nic ze swoich walorów smakowych i zapachowych.

Najlepsza jakość kawy Vaspiatta – wybierz swój ulubiony gatunek!

Producent kaw proponuje szeroką ofertę skierowaną do niemal każdego konsumenta. Smak kawy Vaspiatta docenią zarówno koneserzy czarnego trunku, doświadczeni w smakowaniu rozmaitych gatunków naparów z całego świata, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swą przygodę z poznawaniem nowych kaw z różnych zakątków globu.

Kawa ziarnista i mielona marki Vaspiatta są komponowane z wysokiej jakości ziaren arabiki i robusty, które przed wypalaniem przechodzą staranną selekcję. Możesz wybierać spośród jednorodnych arabik, czyli kaw składających się z ziaren pochodzących z jednego regionu świata, jak również mieszanek różnych odmian arabiki. Na smakoszy czekają też mieszanki ziaren arabiki i robusty. Tak duża oferta kaw ziarnistych i mielonych Vaspiatta pozwoli Ci na wybór propozycji najlepiej odpowiadającej Twoim gustom.

Ziarnista i mielona kawa Vaspiatta mogą być z powodzeniem przygotowywane w ekspresach kolbowych i automatycznych. Stanowią one idealną bazę dla latte macchiato, kaw mlecznych typu cappuccino i prawdziwego włoskiego espresso. Kawa mielona może być również parzona w zaparzaczach typu french press, kawiarkach moka albo w sposób tradycyjny.

Dostępne rodzaje kawy Vaspiatta

Oferta marki Vaspiatta obejmuje różne rodzaje kawy. Napoje z kolekcji Professional Selection Barista to propozycja przeznaczona dla profesjonalistów. Kompozycje ze szlachetnych ziaren arabiki i robusty z najlepszych upraw z całego świata pozwalają uzyskać bogatą gamę wyśmienitych naparów. Doskonale nadają się do stworzenia kaw mlecznych i klasycznego espresso.

Vaspiatta Natural Coffee to z kolei kolekcja naturalnych kaw z Etiopii, Kolumbii i Brazylii. Unikalne warunki klimatyczne oraz dbałość lokalnych producentów o obróbkę sprawiają, że uzyskane ziarna to prawdziwa uczta dla miłośników tego wyjątkowego naparu.

Kawa Vaspiatta Finest Coffee to bogata kolekcja kaw łączących w sobie doskonały smak i aromat. Cudownie aksamitne cremy, mocne arabiki z subtelnymi nutami orzechowymi czy łagodne cappuccino – w kawach Vaspiatta odnajdziesz swój ideał.

Wśród propozycji marki znajdziesz też wysokiej jakości kawy ziarniste z serii Kawa z Krańca Świata, której ambasadorką jest Martyna Wojciechowska. Orzeźwiający napar z Etiopii, aromatyczne ziarna brazylijskie i słodki smak kawy z Kolumbii zachwycą każdego wielbiciela arabiki.

    pixel