Zavida

( ilość produktów: 32 )

Zavida to marka najpopularniejszych kanadyjskich kaw smakowych. Palarnie Zavida Coffee Roasters tworzy kanadyjska firma rodzinna drugiej generacji, kontynuująca prawie 40-letnią tradycję palenia tylko 100% ziaren kawy Arabica.
Firma została założona w 1982 roku przez Charlesa Littersta. Rozpoczął on swoją przygodę z kawą podczas pracy na kostarykańskich plantacjach. Właśnie wtedy postanowił zająć się paleniem kawy i ostatecznie założyć firmę Zavida. Od tamtej pory obsesja na punkcie jakości kawy i odpowiedniego jej wypalania sprawiły, że Zavida stała się wyraźnym liderem wśród kaw dla smakoszy.
Wysoka jakość i aromat produktów Zavida jest wynikiem 40 lat doświadczenia w paleniu kawy. Zavida to niesamowita kawa o twardych ziarnach, średnio palona, ze słodkim, kwiatowym posmakiem – pozyskiwana z najlepszych ziaren. W ofercie marki jest ponad 40 świeżych kaw palonych, wykwintne herbaty, kawy aromatyzowane dla smakoszy i wiele innych. Kawa ziarnista lub mielona na zamówienie, zawsze pakowana jest natychmiast po wypaleniu, aby zachować jej świeżość.
Zavida pozyskuje najlepszą kawę z całego świata, a ponad 70% ziaren pochodzi z regularnie kontrolowanych gospodarstw Rainforest Alliance Certified™, co zapewnia zrównoważony rozwój środowiska. Zavida oferuje swoje produkty za pośrednictwem światowych kanałów eksportu i dystrybucji. Gdy ziarna kawy zostaną perfekcyjnie wyselekcjonowane, są starannie wypalane i natychmiast pakowane, aby zachować ich świeżość. I właśnie to przywiązanie do świeżości produktów jest cechą marki, która najbardziej wyróżnia ją spośród innych producentów kawy.

    pixel