Wczytuję dane...
Model: 0572
Data przydatności: 06/2021
Koszt wysyłki od: 7.70 PLN

Kawa ziarnista Arcaffe Mokacrema to mieszanka produkowana według oryginalnej receptury od 1949 roku. Kawa składa się w 100% z wyselekcjonowanych ziaren Arabiki. Charakteryzuje się aromatem kwiatów i słodu oraz wyraźnymi nutami cytrusowymi. Kawa o delikatnej kwasowości i przyjemnym miodowym posmaku.

* Kawy Arcaffe są certyfikowane przez Certified Speciality Coffee Association of Italy. Wszystkie opakowania kawy są opatrzone etykietą z numerem i hologramem świadczącym o wysokiej jakości kawy i zapobiegającym jej fałszerstwom.

  • Skład: 100% Arabica
  • Opakowanie: 1000 g
  • Typ: kawa ziarnista
  • Data przydatności do spożycia: 06/2021

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

O Firmie Arcaffe :

Arcaffe to niezależna palarnia założona w 2003 roku zaangażowana w tworzenie najwyższych standardów obsługi i jakości produktów. Arcaffè dba o autentyczność, smak i świeżość każdego produktu. Każdy produkt jest niezwykle dopracowany, przygotowany na bazie ziaren z najlepszych plantacji. Arcaffe w swojej ofercie posiada także mieszanki kaw z plantacji działających w systemie Fair Trade Organic (FTO), które charakteryzują się bezkompromisową jakością przy zachowaniu sprawiedliwych warunków handlowych i ekologicznej uprawie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...