Herbaty mrożone w saszetkach

( ilość produktów: 3 )

Kawy i herbaty na zimno znacznie różnią się od tych przygotowywanych i pitych na ciepło. Dzięki temu, że nie zalewamy liści wrzątkiem, możemy odkryć i zasmakować nowe smaki i aromaty.

Jak parzyć herbatę na zimno?

Przygotowanie herbaty na zimno wymaga więcej czasu niż tradycyjne parzenie na gorąco. Jest bardzo proste, potrzebujesz jedynie więcej cierpliwości. Dla ułatwienia, w naszym sklepie online kawa365.pl, proponujemy ci herbaty mrożone w saszetkach. Możesz także skorzystać z wersji liściastej. Wystarczy, że wybraną wersję zalejesz zimną wodą. Możesz użyć wcześniej przegotowanej i przestudzonej wody, niegazowanej wody mineralnej, źródlanej lub wody z kranu. Wybór zależy od ciebie. My natomiast podpowiemy ci, jaką herbatę wybrać.

Mamy pewność, że zasmakuje ci herbata Ahmad Tea. Przygotowaną mieszankę musisz umieścić w lodówce na minimum 2 godziny. Pozostawiona na dłużej, gwarantuje intensywniejszy smak. Od ciebie zależy, co lubisz i na co masz ochotę. Jeśli uda ci się wytrzymać około 6 godzin, aromat będzie mocny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby od czasu do czasu próbować i sprawdzać, jak zmienia się smak i w którym momencie odpowiada ci najbardziej. Herbaty na zimno możesz pić z dodatkami. Cytryna, mięta, cukier, miód — tak, jak lubisz.

Szybka herbata mrożona w saszetkach

W naszym sklepie internetowym kawa365.pl nie zamykamy się na jeden rodzaj, czy wariant herbat, dlatego dbamy o to, aby w naszej ofercie ciągle pojawiały się nowe produkty i ich różnorodne wersje smakowe. Dzięki temu masz pewność, że znajdziesz u nas to, na co aktualnie masz ochotę. Proponujemy ci na przykład herbaty na zimno Ahmad Tea, które są orzeźwiającym połączeniem malin, truskawek i czereśni lub limonki i cytryny. To także czarna herbata mrożona o smaku brzoskwini i marakui, zielona herbata wzbogacona słodką cytryną i miętą, czy domieszką soczystego mango i liczi.

Wszystkie są specjalnymi mieszankami, idealnymi do zaparzania w zimnej wodzie w zaledwie pięć minut. Co ważne — bez cukru, bez substancji słodzących i bez potrzeby użycia wrzątku. Spróbuj już teraz.

      pixel